Szklane potwory i czułe stwory

14.01, g. 10:30 ➸ warsztaty dla maluszków

Rodzinne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 3–5 lat, prowadzenie: Sławomir Ortyl.
Wydarzenie towarzyszące wystawie „Szklane życiorysy. Polskie projektantki szkła (1945–2020)”.

Czy artyści szukają natchnienia w chmurach? A może w cieniu na ścianie? Patrząc na pomysły projektantek szkła nie można mieć wątpliwości – nie tylko chmury i cienie były dla nich natchnieniem. Co jeszcze? Wystarczy przyjść i zobaczyć. A może i sami poszukamy natchnienia i zrobimy szklane potwory i czułe stwory – co kto woli.

Spotkanie w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie muzeum. Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: edukacja@mnwr.pl lub 71 372 51 48 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00). Prosimy o informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu.