Narysuj swój taniec, wytańcz emocje

20.01, g. 18:00

Warsztaty tańca intuicyjnego dla dorosłych w ramach cyklu „Co mnie porusza w sztuce współczesnej”, prowadzenie: Barbara Przerwa

Styczniowe zajęcia rozpoczną cykl sześciu spotkań w oparciu o propozycje teoretyczne Anny Halprin, wybitnej amerykańskiej tancerki, nauczycielki i terapeutki. Wykorzystując swoje doświadczenia zaproponowała ona technikę łączącą taniec z rysunkiem, ruchem spontanicznym i głębokim odczuwaniem. Poprzez gesty, wizualizacje, linie, kreski, plamy barwne i twórczą pracę z uczuciami będziemy przyglądać się dziełom sztuki z kolekcji Pawilonu Czterech Kopuł i emocjom, jakie w nas wywołują.

Spotkanie w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu, bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie muzeum. Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: edukacja.pawilon@mnwr.pl lub tel. 71 712 71 81. Prosimy o informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu.