Czy białe jest zawsze białe?

20.01, g. 11:00 ➸ warsztaty dla dzieci

Warsztaty plastyczno-ruchowe Barbary Przerwy dla dzieci w wieku 6–10 lat w ramach cyklu „Muzealne poruszenie”

Ile znacie odcieni bieli? Jest biel mleczna i śmietankowa, biel porcelanowa, a także biel tytanowa i ołowiowa. Zwiedzając wystawę stałą w Pawilonie Czterech Kopuł, będziemy poszukiwać obrazów, na których dominującym kolorem jest biały, i będziemy śledzić jego barwne przemiany. W czasie zajęć plastycznych stworzymy kolaże inspirowane krajobrazem zimowym z koronek, szyfonu, tiulu i różnych odmian papieru.

Spotkanie w Pawilonie Czterech Kopuł, bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie muzeum. Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: edukacja.pawilon@mnwr.pl lub tel. 71 712 71 81. Prosimy o informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu.