Structure







Ethnographic Museum
Wrocław, ul. Traugutta 111/113

Czynne:
Monday: closed
Tuesday: 10:00 - 16:00
Wednesday: 10:00 - 16:00
Thursday: 9:00 - 16:00
Friday: 10:00 - 16:00
Saturday: 10:00 - 16:00
(free)
Sunday: 10:00 - 16:00

Tickets (PLN):
- regular: 10,00
- reduced tickets: 8,00
- group tickets: 5,00
- family: 5,00
- dzieci do lat 7: bezpłatnie
- uczniowie i studenci do 26 roku życia: 1,00
Bilet zakupiony w Panoramie Racławickiej upoważnia do jednorazowego zwiedzania Muzeum Etnograficznego, ważny jest do końca roku kalendarzowego.

Augustyn Czyżowicz

Kolberg 2014
Partnerzy:
Director
Starszy Kustosz Elżbieta Berendt
e-mail: e.berendt@muzeumetnograficzne.pl

Departament of Folk Art
Adiunkt Joanna Kurbiel
e-mail: j.kurbiel@muzeumetnograficzne.pl

Department of Folk Textiles and Dress
Kustosz Hanna Golla
e-mail: h.golla@muzeumetnograficzne.pl

Department of Folklore and Ceramics
Kustosz Dorota Jasnowska
e-mail: d.jasnowska@muzeumetnograficzne.pl
Adiunkt Agnieszka Julia Szepetiuk-Barańska
e-mail: a.szepetiuk-baranska@muzeumetnograficzne.pl

Department of Material Culture
Kustosz Jacek Bohdanowicz
e-mail: j.bohdanowicz@muzeumetnograficzne.pl

Department of Documentation and Catalogues
Adiunkt Elżbieta Baluch
e-mail: e.baluch@muzeumetnograficzne.pl

Department of Education
Kustosz Paulina Suchecka
e-mail: paulina.suchecka@mnwr.art.pl
Asystent Marta Derejczyk
e-mail: m.derejczyk@muzeumetnograficzne.pl

Spec. d/s przetw. danych
Lidia Stobienia-Wandałowska
e-mail: l.stobienia-wandalowska@muzeumetnograficzne.pl

Conservation
Konserwator Roman Kołakowski
e-mail: roman.kolakowski@muzeumetnograficzne.pl

Department of Administration
Tadeusz Polak


Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Partnerzy medialni