Struktur







Ethnographisches Museum
Wrocław, ul. Traugutta 111/113

Geöffnet:
Montag: geschlossen
Dienstag: 10:00 - 16:00
Mittwoch: 10:00 - 16:00
Donnerstag: 9:00 - 16:00
Freitag: 10:00 - 16:00
Samstag: 10:00 - 16:00
(wstęp wolny)
Sonntag: 10:00 - 16:00

Eintrittskarten:
- normal: 5,00 zł
- ermäßigt: 3,00 zł
- Gruppenkarte: 2,00 zł
- Familienkarte
(für Elternteil):
 
3,00 zł
- Familienkarte
(für Kind):
 
2,00 zł
- Sonderkarte: 1,00 zł
- dla dzieci do lat 16: 1,00 zł
Bilet zakupiony w Panoramie Racławickiej upoważnia do jednorazowego zwiedzania Muzeum Etnograficznego, ważny jest do końca roku kalendarzowego.

Augustyn Czyżowicz

Kolberg 2014
Partnerzy:
Museumsleiterin
Oberkustos Elżbieta Berendt
e-mail: e.berendt@muzeumetnograficzne.pl

Abteilung für Volkskunst
Adiunkt Joanna Kurbiel
e-mail: j.kurbiel@muzeumetnograficzne.pl

Abteilung für Gewebe und Tracht
Kustos Hanna Golla
e-mail: h.golla@muzeumetnograficzne.pl

Folkloreabteilung und Keramikabteilung
Kustos Dorota Jasnowska
e-mail: d.jasnowska@muzeumetnograficzne.pl
Adiunkt Agnieszka Julia Szepetiuk-Barańska
e-mail: a.szepetiuk-baranska@muzeumetnograficzne.pl

Abteilung für Technische Kultur
Kustos Jacek Bohdanowicz
e-mail: j.bohdanowicz@muzeumetnograficzne.pl

Abteilung für Dokumentation und Inventur
Wissenschaftliche Mitarbeiterin Elżbieta Baluch
e-mail: e.baluch@muzeumetnograficzne.pl

Bildungsabteilung
Kustos Paulina Suchecka
e-mail: paulina.suchecka@mnwr.art.pl
Asystent Marta Derejczyk
e-mail: m.derejczyk@muzeumetnograficzne.pl

Spec. d/s przetw. danych
Lidia Stobienia-Wandałowska
e-mail: l.stobienia-wandalowska@muzeumetnograficzne.pl

Atelier für Restaurierung
Konserwator Roman Kołakowski
e-mail: roman.kolakowski@muzeumetnograficzne.pl

Dział Administracyjny
Tadeusz Polak


Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Partnerzy medialni